Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Badania genetyczne proponowane w poradni endokrynologicznej

Profesjonalna poradnia przyjmująca pacjentów ze schorzeniami endokrynologicznymi prosperująca w województwie warmińsko – mazurskim jest wytypowana przez chorych, jacy mają wiedzę o tym, jak istotne jest troszczenie się o własne zdrowie pod pieczą doświadczonego eksperta. Przyjmujący w tym miejscu endokrynolog lidzbark warmiński profesor doktor habilitowany nauk medycznych Krystian Jażdżewski ma także specjalizację w chorobach wewnętrznych i onkogenetyce. Posiada specjalizację w genetyce klinicznej, a więc radzi sobie także z wyjątkowo skomplikowanymi przypadkami medycznymi.

Zdobywał doświadczenie w cenionej klinice w Stanach Zjednoczonych, w jakiej pracował nad dziedziczeniem raka. Odkrył wtedy gen mający wpływ na dziedziczenie raka tarczycy. Aktualnie kieruje on grupą lekarzy i naukowców Zakładu Medycyny Genomowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego a także Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego. Dlatego pacjenci, którzy zapisują się tutaj na konsultację wiedzą, że są pod pieczą eksperta, który będzie podchodzić do własnej pracy profesjonalnie i jego diagnoza będzie trafna.

Konsultacje z zakresu endokrynologii mogą odbywać się też w formie zdalnej, wobec czego na pomoc mogą liczyć chorzy z całego kraju. Konsultacje mogą dotyczyć tego typu przypadków jak: choroba Hashimoto, choroba Graves – Basedowa, guzki tarczycy, hiperprolaktynemia, niedoczynność przysadki, czynne hormonalnie gruczolaki, guzki nadnerczy, menopauza i andropauza, zaburzenia metaboliczne, nadwaga, potliwość, suchość skóry, czy retinopatia. Żeby wpisać się na spotkanie z profesorem wystarczy zadzwonić na numer telefonu podany na witrynie www.

Diagnoza oraz wyleczenie zaburzeń hormonalnych to specjalizacja prezentowanej placówki, w jakiej profesor ciągle się będzie doskonalić. Dlatego jego gabinet ma wiele pozytywnych rekomendacji oraz pacjenci ufają w techniki kuracji, jakie są im proponowane w takim gabinecie. Wystarczy przyjrzeć się opiniom na witrynie internetowej, żeby się o tym przekonać.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

You may also like...

Dodaj komentarz