Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Biżuteria dla facetów – jakim sposobem ją wybrać?

Handmade, innymi słowy sztuka wyrabiania biżuterii ręcznie. Czemu od pewnego czasu tak słynna jest biżuteria wykonywana samemu? W głównej mierze jest innowacyjna. Biżuteria kupowana w sklepach w pewnych momentach ma ten defekt, że jesteśmy w stanie spotkać osobę, która ma coś identycznego jak my i przeżyć niemiłe zaskoczenie, jeżeli kochamy być innowacyjni. Biżuteria wyrabiana samemu nie zawsze musi być robiona ze sznureczków, paciorków czy koralików. Twórcy, w większości wypadków są to młode osoby, doszli już do takiej wprawy, iż przetapiają miedź, złoto lub srebro tworzą własne kształty.

Zwłaszcza upodobali sobie wytwarzanie broszek, chętnie robię też kolczyki. Niekoniecznie nauczyli się tego sami. Rosnąca popularność tego rodzaju biżuterii wprawiła w ruch organizowanie wszystkich warsztatów w tej dziedzinie. Ponadto w kilku miastach w Polsce dwa razy do roku jest organizowany specjalny targ biżuterii Handmade, gdzie twórcy zakupić mogą także składniki oraz części wymagane do prowadzenie własnej działalności.

Stale rewelacyjnie się wyprzedaje. Wbrew pozorom ceny są niezmiernie przystępne. To ciekawa opcja też dla mężczyzn – bransoletka męska. Biżuteria utrzymywana w stylu vintage nie każdemu ma obowiązek przypaść do gustu. Kierowana do specyficznego grona odbiorców, którzy nie boją się eksperymentować z modą. Wisiorki, pierścionki, bransoletki, zegarki. Szczególnie zegarki na cienkim pasku, z małą tarczą, delikatne, jakkolwiek noszone tak, by nie niknęły pośród pozostałej biżuterii na nadgarstkach. Na czym bazuje fenomen ozdób w stylu vintage? Naprowadzają na myśl biżuterie odziedziczoną po babci.

Często nie trzeba wybierać się po nią do sklepów, wyłącznie poszukać pośród rodzinnych pamiątek na strychu czy też w zakamarkach. Jak w najwyższym stopniu na miejscy w tym stylu są wszelkie koronki, kokardki, złota biżuteria celowo, optycznie „postarzana”. Długie wisiorki zakończone śladowym portrecikiem lub ewentualnie kamieniem. Do tego wszelkie możliwe motywy kwiatowe. Biżuteria vintage nie musi pasować do reszty stroju. Ma być na pierwszym miejscu oraz znacząco się wyróżniać nadając niepowtarzalnego wyglądu oraz nieszablonowości.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

You may also like...

1 Response

  1. Tola pisze:

    Szukasz pięknych, unikatowych obrączek na wasz ślub? Koniecznie sprawdź pierścionki obrączki srebrne które teraz są dostępne w dobrej cenie.

Dodaj komentarz