Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Malediwy – białe plaże, idealna pogoda, przygoda

Kto nie odwiedził jeszcze tego rajskiego zakamarka świata, ma obowiązek się pospieszyć. Malediwy – archipelag 1190 wysp i wysepek, rozrzuconych na Oceanie Indyjskim, którym grozi całkowita zagłada. Wysepki wynurzają się tylko 2 metry nad poziom wody, jeżeli wobec tego gospodarka energetyczna świata będzie nadal prowadziła w kierunku zbiorowego efektu cieplarnianego, ten rajski świat ma prawo zostać bezpowrotnie wchłonięty przez wody oceanu.

Malediwy wczasy, to niezapomniany do końca życia pobyt w otoczeniu lazurowej wody, białych plaż, gdzie klimat równikowy zapewnia wybitnie sympatyczną wakacyjną temperaturę – średnia wynosi 27 stopni – znacznie więcej na https://tripholiday.pl/wakacje-last-minute/. Fantastyczne hotele, bungalowy na palach daleko od brzegu, z przeszklonymi podłogami, by oddychając oceaniczną bryzą wolno było podziwiać podwodny świat morskich zwierzaków.

Wiele par z całego świata przyjeżdża tutaj w ramach podróży poślubnej, drugim kącikiem świata, wartym podkreślenia ceremonii ślubnej jest Tajlandia last minute. Tutaj też znajdziemy egzotyczne plaże, perfekcyjną roślinność, przyjaznych ludzi oraz fantastyczny odpoczynek. Planując wakacyjny wyjazd, odpowiednio jest zaznajomić się z klimatem panującym w kraju docelowym. Najlepszym czasami na egzotyczne wczasy jest nasza zima, Malediwy wczasy, od grudnia do kwietnia są skąpane w słońcu, temperatura blisko 30 stopni, nie ma deszczu. Planując wyjazd pomiędzy wiosną a jesienią, musimy się liczyć z częstymi opadami deszczu i zachmurzonym niebem. Możemy wobec tego oszukać zimę oraz w grudniu przywieźć do mieszkania piękną opaleniznę.

Na wyspach podróżnicy mają ponad 70 kurortów. Obfitość egzotycznej flory oczaruje każdego – ananasy, mango, pomarańcze – to baza wakacyjnej diety, oprócz doskonałych dań z najświeższych ryb oraz owoców morza. W momentach wytchnienia od urokliwych białych plaż, można czas wypełnić zwiedzaniem miasta Male, w których mieszka około 65 tys. ludzi, miasta meczetów – Malediwy zamieszkują muzułmanie. Również zimą należałoby odwiedzić inny egzotyczny kraj.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz także polubić...

Dodaj komentarz