Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Profesjonalna depilacja laserowa zrobiona w klinice urody Mona Lisa

Innowacyjne zabiegi Icoone Laser umożliwiające szybkie pozbycie się cellulitu wykonywane są w Klinice Urody Mona Lisa. Dzięki nim można perfekcyjnie wymodelować sylwetkę. Wykonywany podciśnieniowo masaż ciała z wykorzystaniem specjalistycznych głowic zawierających mikrootwory pozwala na dotarcie do nawet ciężkodostępnych punktów na ciele.

Zassanie fałdów skórnych zalicza się do delikatnych, lecz jest wyjątkowo precyzyjne. Dlatego głowice urządzenia mogą poradzić sobie nawet z bardzo wiotką skórą. Nieinwazyjne pozbycie się tkanki tłuszczowej sprawdza się też w usunięciu zbliznowaceń oraz obrzęków. Wykorzystanie zmotoryzowanych głowic z energią światła ledowego i lasera wpływającego na tkankę tłuszczową wywoła rezultat fotochemiczny w tkance. Tym samym, dochodzi do przyspieszania przemiany komórek, jak i do redukcji cellulitu przez zmniejszenie objętości adipocytów. Tego typu zabiegi na cellulit Poznań umożliwiają naturalny ich rozpad oraz usunięcie z organizmu.

Rezultaty, jakich można się spodziewać to: poprawa wyglądu i napięcia tkanki skórnej, poprawienie napięcia tkanki skórnej, wyszczuplenie, redukcja cellulitu, polepszenie nastroju, zrelaksowanie, redukcja obrzęków a także w przypadku kobiet po ciąży – powrócenie do wcześniejszej figury. Co istotne, taki zabieg może być zrobiony też w przypadku skóry z tendencją do pękających naczynek. Masaż z wykorzystaniem Icoone Laser może zostać też wykonany u osób o dowolnym fototypie skóry. Doskonałe efekty można uzyskać po mniej więcej od 10 do piętnastu zabiegów.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

You may also like...

Dodaj komentarz