Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Użyteczne zasłony spawalnicze od producenta Kiner

Ekrany spawalnicze od producenta Kiner są przegrodami chroniącymi przed promieniowaniem świetlnym, tak samo podczerwonym jak i UV wyemitowanym przez łuk spawalniczy. Zbudowane są one z lżejszej oprawy ze stali oraz wypełnienie z trudnopalnej folii spawalniczej. Oferta zakładu zawiera stałe parawany spawalnicze lżejsze, będące niezbyt ciężkimi konstrukcjami z metalu, wypełnionymi arkuszem folii spawalniczej o grubości zaledwie 0,4 mm.

Folia udostępniona jest w czterech wersjach wybarwienia, mających dowolny stopień przezroczystości. Ze względu na to, że producent ma świadomość, że kupujący mogą mieć przeróżne wymagania, udostępnia ekrany spawalnicze w dwóch opcjach odróżniających się szerokością.

Specjalną propozycją w ofercie są ekrany spawalnicze mobilne. Ich precyzyjna charakterystyka opublikowana jest na stronie www. Każdy ekran spawalniczy ma na celu chronić osoby, które wykonują własne zobowiązania zawodowe obok stanowiska spawalniczego, a nie posiadają specjalistycznej odzieży do spawania. Ochrona przed promieniowaniem podczerwonym, ultrafioletowym oraz rozbłyskami światła niebieskiego są zagwarantowane.

Proponowane rozwiązania spełniają oczekiwania normy spawalniczej EN ISO 25980. Klienci, którzy zdecydowani są na wersje z dodatkowymi lamelami o grubości 2 milimetrów są osłonieni przed poparzeniem iskrami a także roztopionymi odpryskami metalu. Folia z polichlorku winylu będąca wypełnieniem ekranu jest ciężkopalna i zapobiega rozprzestrzenianiu się ewentualnego pojawienia się ognia. Zleceniodawcy mogą zdecydować się na zamawianie folii zrobionej według spersonalizowanych reguł.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

You may also like...

Dodaj komentarz