Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Zdrowie a uroda – jak zadbać?

Lato obfituje w dużo owocowych delicji, na jakie z tęsknotą czekamy przez większą część roku. Nie ma lepszych witamin, jak te, pochodzące ze dopiero co zerwanych z drzewa czy krzaka owoców, dojrzałych w słońcu, przepojonych wonią świeżości.

Niemalże każdy owoc jest znacznie bardziej wartościowy od kolorowej tabletki witaminowej z apteki. Których witamin dostarczamy organizmowi podjadając w ogrodzie? Truskawki pojawiają się na krótko, porządnie jest wobec tego do granic możliwości wykorzystać ich plusy. Są doskonałym źródłem witamin C, A i B. Ułatwiają przyswajanie żelaza z innych towarów, poprawiają trawienie tłuszczu oraz białka, zmniejszają ciśnienie oraz neutralizują substancje karcynogenne – przetestuj acai berry. Dobrze wpływają na skonstruowany przez nas nastrój. Czy ktoś zdaje sobie sprawę z tego, że czereśnie opóźniają proces starzenia? Zawierają dużo witaminy C, A, B oraz flawonoidy. Neutralizują działanie wolnych rodników, a tym samym spowalniają starzenie się skóry. Oczyszczają organizm z toksyn. Maliny są dostatnim źródłem witaminy C oraz błonnika.

Prócz innych składników mineralnych mają witaminę E oraz kwas foliowy. Witamina C wzmacnia naszą profesjonalną odporność – sok malinowy jest w wielu przypadkach używany przy przeziębieniach oraz stanach grypowych. Muszą zajadać się nimi kobiety planujące ciążę – ze względu na istotną ilość kwasu foliowego. Wiśnie, których możemy spotkać kilka odmian, zawierają także witaminę C, opłacalnie działają na skórę, oczyszczają organizm ludzki z trujących substancji. Poprawiają pracę układu krążenia. Pamiętajmy wobec tego o podskubywaniu takich witamin prosto z krzaka, jednakowoż też o tym, iż z ich ilością nie należy przesadzać.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

You may also like...

1 Response

  1. jacek pisze:

    Chciałbyś wiedzieć jak odzyskać narzeczoną? Ja wiem i jeżeli nadal kochasz ją i chcesz do niej wrócić, ja ci chętnie pomogę. Musisz się tylko do mnie zgłosić.

Dodaj komentarz