Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Czy warto dawać kalendarze jako upominek dla swoich kontrahentów

Pracownicy w swojej codziennej pracy bardzo chętnie korzystają z zalet kalendarzy, mimo że mają przecież do dyspozycji wiele urządzeń elektronicznych. Jednak spojrzenie na zakreśloną datę dużo wygodniej przypomina o zbliżającym się spotkaniu niż powiadomienia wysyłane przez aplikację na telefonie.

Dlatego też co roku warto pomyśleć o zakupie tego typu gadżetów dla swojej załogi, a wybór ich jest całkiem spory. Po pierwsze do wyboru są różnego rodzaju odmiany wieszane na ścianach. Można je zamówić w dowolnym wymiarze, a także z własną szatą graficzną. Z praktycznych powodów pracownicy sięgają też chętnie po kalendarze tygodniowe a4, które swoim wyglądem przypominają większy zeszyt. Dla niejednej osoby być one jednak mogą nieco duże, szczególnie jeśli ktoś chciałby je cały czas nosić przy sobie. Wtedy dużo lepszym rozwiązaniem mogą być kalendarze dzienne a5.

Mniejszy wymiar sprawia, że taki kalendarz jest poręczny i lekki, i można go zawsze mieć w ręce. W związku z tym że najczęściej produkcja kalendarzy tego typu jest realizowana na indywidualne zamówienie, to zamawiający mają wiele opcji do dyspozycji. Po pierwsze mogą wybierać spośród wielu kolorów i typów materiałów na okładkę. Ale nie powinno być problemów, jeśli ktoś zdecyduje się wydrukować swoje logo czy też jakąś grafikę. Zdecydowana większość firm mających takie usługi w ofercie wykazuje dużą elastyczność jeśli chodzi o zamawianie. Jeśli więc taką się już wyszuka, wpisując na przykład w wyszukiwarce hasło polecamy stronę o kalendarzach książkowych a5, to nie powinno być żadnych problemów z wykonanie niestandardowego zlecenia.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

You may also like...

Dodaj komentarz