Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jakie zabiegi medycyny estetycznej są najbardziej popularne

Panie od wieków dużo poświęcają dla urody, dzisiaj jest to o tyle prostsze, że mają do dyspozycji wiele nowoczesnych sprzętów. Lekarze tej specjalizacji niezwykle chętnie sięgają chociażby po lasery. Zapewniają one dużą skuteczność w wielu obszarach, a równocześnie są bezpieczne w użyciu dla pacjentów. W szczególności dużą popularnością zaczęła się cieszyć depilacja laserowa Kraków, wykonywana przy zastosowaniu laserów diodowych. Dzięki specjalnej głowicy energia promienia jest kierowana precyzyjnie na powierzchnię mieszków włosowych, które ulegają całkowitemu zniszczeniu.

Depilacja wykonana przy użyciu tej metody daje długotrwałe efekty, szczególnie jeżeli co jakiś czas zostanie ona powtórzona. Do poprawy wyglądu zostały również wykorzystane radiowe fale, to dzięki ich użyciu urządzenie NuEra Tight Kraków tak dobrze sobie radzi z polepszeniem jakości skóry.

Cellulit, zmarszczki czy też nadmierna tkanka tłuszczowa – na każdy taki problem dopasować można odpowiednią częstotliwość i skutecznie sobie z nim poradzić. Oczywiście przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa, ponieważ każde takie urządzenie posiada odpowiednią certyfikację. Nowością z ostatniego czasu jest również kriolipoliza cooltech Kraków. Tu z kolei roboczym czynnikiem jest niska temperatura, która wynosi mniej więcej -8 stopni Celsjusza. Skierowanie takiej temperatury punktowo na komórki tłuszczowe może spowodować ich rozpadnięcie, a potem usunięcie z ciała. Metoda taka sprawdza się przy różnych typach otyłości, i jest całkowicie bezpieczna dla innych tkanek.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

You may also like...

Dodaj komentarz