Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Jakim sposobem odszukać bardzo dobry kemping?

Mówiąc o urlopach, z trudem przedstawić sobie inne miejsce, aniżeli Chorwacja. Oszałamiające wybrzeże, a wspólnie z nim Park Umag, innymi słowy wioska, która dokładnie w wakacje tonie w słońcu. Kemping ten oddalony jest o około osiem kilometrów od Umag, miasteczka chorwackiego. Powiadając o kempingu Park Umag, warto wtrącić, iż na tle innych ten wyróżnia się długą plażą i fantastycznym krajobrazem na morze. Turyści mogą korzystać z kompleksu basenów, jaki został oddany do użytku względnie niedawno. Starsze osoby przede wszystkim lubują się w wodospadach oraz jacuzzi. Z kolei dzieci – ubóstwiają statek piracki ze zjeżdżalniami. Jest to miejsce przygotowywane przede wszystkim z myślą o najmłodszych wczasowiczach.

Równie dużą renomą radują się inne atrakcje. Te z kolei przeznaczone są dla młodzieży. Mowa o parku adrenaliny, jaki bezsprzecznie wzbudza dużo emocji wśród młodocianych wczasowiczów. Dostarcza on bowiem dużo wrażeń. Naturalnie w tym miejscu znajduje się wiele kortów tenisowych, które są równie legendarne, jak baseny. Chorwacja, palące słońce, atrakcyjna pogoda. Wymarzone miejsce na spędzenie wakacyjnego urlopu. Kemping Lanterna, albowiem oczywiście o nim będzie mowa, rozpościera się na półwyspie w oddali około dwunastu kilometrów od dwóch miast: Umag i Poerc.

Miejsce to cieszy się obecnością ogromnie czystej wody w zatoce noszącej nazwę tę samą, co sam kemping – Lanterna. Jeżeli pragniesz wynająć przyczepę, przekonaj się samochody kempingowe. To naturalnie ona od dawien dawna przyciąga podróżników niemal z całej Europy. Kemping Lanterna proponuje wczasowiczom wiele przeróżnych basenów. Są one ofiarowane zarówno dla dzieci, jak i starszych wczasowiczów. Baseny wypełnione są wodami uroczymi lub też słonymi, w zależności od upodobań pływających w nim osób. Można korzystać z łódek, żeglować, nurkować, surfować, a nawet jeździć na nartach wodnych.

Wieczorową porą wolno się pobawić w dyskotece. Z racji różnych propozycji na spędzanie czasu na konsultowanym obszarze, miejsce to cieszy się niezwykłą renomą wśród wędrowców z wielu krajów, w przeróżnym wieku. Doskonały pomysł na spędzenie rodzinnych wakacji, a także świetny sposób na szaleństwa z paczką kolegów.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz także polubić...

Dodaj komentarz