Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Sprzęt campingowy i przyczepa na najem

Biwakowanie na campingu nie jest oczywiście bezpłatne, jakkolwiek agregacja wszystkich opłat nie przeraża wczasowiczów. Płacimy za osobę za dobę. Koszty nie są duże, a dzieci zawsze mają zniżki. Czasem są też rabaty dla rodzin i przy dłuższych pobytach.

Płacimy również za ustawienie auta lub ewentualnie przyczepy oraz pobieranie energii elektrycznej. Za pobyt z pupilem też w pewnych sytuacjach musimy dodatkowo zapłacić, choć nie jest to normą. Oczywiście należy pamiętać by sprzątać po zwierzęciu i starać się, by nie zakłócało ono spokojnego odpoczynku innym urlopowiczom. W opłaty wliczona jest opłata klimatyczna oraz możliwość korzystania z węzła sanitarnego. Opłaty kwater, jeżeli takowe znajdują się w pobliżu campingu, także nie są gigantyczne.

Jesteśmy w stanie nocować w domach krajoznawczych w sezonie zapłacimy blisko stu złotych, a mamy do dyspozycji cały domek (jeden bądź też dwa pokoje) z toaletą. Ze względu na niskie ceny, campingi cieszą się niezwykłą renomą. Ze wszystkich pól biwakowych w Polsce korzysta rocznie ponad sto tysięcy osób, a parę procent stanową turyści z zagranicy. Pole biwakowe lub też pole namiotowe bądź campingowe to miejsce ogrodzone, gwarantujące nocleg w namiocie, przyczepie lub ewentualnie domku turystycznym, które nie jest strzeżone. Pole namiotowe jest wielokrotnie położone w jakimkolwiek atrakcyjnym miejscu: nad jeziorem, blisko morza, w malowniczym zakątku, niedaleko Parku narodowego, ruin zamku, jakiejś legendarnej budowli.

Pole campingowe wyekwipowane będzie w sanitariaty z prysznicami z ciepłą i zimną wodą i toaletami przystosowanymi dla osób niepełnosprawnych – jeśli pragniesz wynająć przyczepę, zobacz centrum kempingowe. Są też podłączenia elektryczne dla przyczep campingowych, ławki, kosze na śmieci, miejsca na ognisko, a czasem też wypożyczalnia wyposażenia turystycznego czy sklepik spożywczy. Na polu biwakowym zawsze znajdują się punkty poboru wody pitnej oraz bazowe urządzenia sanitarne, takie jak prysznice, łazienki, toalety. Obecnie najwięcej pól campingowych znajduje się w województwach: zachodniopomorskim, pomorskim, lubuskim, warmińsko – mazurskim i wielkopolskim, bo odnajdują się ta najbardziej interesujące turystycznie obszary.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz także polubić...

Dodaj komentarz