Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Zabiegi z użyciem lasera frakcyjnego

Zabiegi z wykorzystaniem lasera frakcyjnego oferowane są w Pure Aesthetic. Nowoczesne urządzenie służy do trwałej i całościowej regeneracji tkanki skórnej, a także do intensywnej stymulacji syntezy nowego kolagenu. Leczenie blizn Lublin z wykorzystaniem tego typu lasera odbywa się szybko i przynosi doskonałe wyniki. W dodatku, z zabiegu można skorzystać gdy chciałoby się odmłodzić tkankę skórną po oparzeniu słonecznym, poprawić jej odcień, wygładzić zmarszczki lub blizny po szyciu chirurgicznym. Bardzo dobrze zabieg nadaje się także do redukowania blizn potrądzikowych. Już po pierwszym zabiegu można dostrzec rezultaty. Tkanka skórna jest w znacznie lepszej formie.

Całkowity rezultat zauważalny jest z kolei po pół roku. Zabieg jest bezpieczny, a gojenie przewidywalne. W zasadzie od razu po jego zakończeniu można wrócić do wcześniejszych czynności. W zależności od tego, w jaki sposób uszkodzona jest skóra, zabieg można powtarzać od 3 do sześciu razy, w celu uzyskania imponujących efektów. Przerwa między każdą z ingerencji musi wynosić od dwóch do czterech tygodni.

Bardzo często zabiegi laseroterapii połączone są z osoczem bogatopłytkowym, co przyspiesza regenerację. Blizny Lublin to nie całkowity obszar, w jakim może być zastosowane leczenie laserem frakcyjnym. Sprawdzi się on także w: liftingu skóry twarzy, szyi, dekoltu, biustu, ramion i brzucha oraz w redukcji cellulitu. Podczas zabiegu laser wykonuje w skórze tysiące drobnych i głębokich mikrouszkodzeń termicznych, stosując energię pod postacią skupionych wiązek światła. W nadzorowany sposób uszkadzane są wybrane obszary naskórka oraz skóra właściwa. Im do głębszych warstw dotrze światło lasera, tym wzmożona jest ilość wytwarzanej tkanki. Proces leczenia następuje szybko, bez widocznych ran. Każdy zabieg jest bezpieczny, a przed jego odbyciem ma miejsce konsultacja. Klienci dowiadują się, czy mogą być przyjęci. Specjaliści zaznajamiają ich również z zaleceniami przed zabiegiem a także pozabiegowymi. W klinice od pierwszych chwil można poczuć się bezpiecznie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

You may also like...

Dodaj komentarz